Wielka Liga Czytelników.

Już po raz piąty organizowany jest ogólnopolski konkurs Wielka Liga Czytelników. Tym razem, w edycji 2019/2020, konkurs przebiega pod hasłem „mistrzostwa lokalne”.
My z naszymi uczniami uczestniczymy w konkursie już po raz drugi i zapraszamy do udziału czytelników, którzy jeszcze się nie zdecydowali.

Wielka Liga Czytelników

Wszystkich chętnych do uczestnictwa w konkursie zapraszamy do biblioteki szkolnej (sala 33) by dowiedzieć się dokładnie na czym on polega.
W tym miejscu nadmienimy tylko, że każdy uczestnik, który zdecyduje się podjąć rywalizację musi przeczytać minimum 6 fragmentów różnych książek spośród 10 wybranych przez szkolnego koordynatora. Do każdego z wybranych fragmentów uczestnik musi wypełnić punktowany formularz/test kontrolny.
Książki dla naszych uczniów zostały już wybrane wcześniej wspólnie przez nauczyciela bibliotekarza, polonistę i uczniów zainteresowanych udziałem. Z listą możecie się zapoznać w bibliotece.

Informujemy też, że nasza biblioteka szkolna koordynuje ten konkurs w naszej szkole w porozumieniu z nauczycielami języka polskiego i za uczestnictwo w nim uczniowie otrzymają specjalną dodatkową ocenę od swoich Pań i Panów polonistów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s